•  "PACZKA DLA KOMBATANTA"

Udział w akcji organizowanej przez STOWARZYSZENIE IM. Gen. Bryg. BOLESŁAWA NIECZUJA- OSTROWSKIEGO z Braniewa - „Paczka dla kombatanta”- żołnierze odwiedzili  nasze Przedszkole, by podziękować i wręczyć nagrody za udział w akcji.

„Razem dla Ukrainy”

Na terenie naszego przedszkola odbyła się akcja dla naszych sąsiadów z Ukrainy. Zbiórka środków czystości, żywności o długim terminie ważności, ubrań, zabawek i dostarczenie ich do zbiorczego punktu pomocowego. Zebrane rzeczy zostały dostarczone do głównego punktu zbiórki w Elblągu mieszczącego się na Starym Mieście.

PCK ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA  ŻYWNOŚCI

zbiórka żywności na paczki świąteczne dla najuboższych mieszkańców Elbląga i okolic

ZBIÓRKA DLA ZWIERZĄT ZE SCHRONISKA W ELBLĄGU

30 FINAŁ WOŚP 2022

Świąteczny list do Pani mjr Ireny Tylman

Tradycją naszego przedszkola stała się korespondencja z Panią mjr, bohaterką podziemnej Polski, łączniczką Armii Krajowej. Napisaliśmy wraz z  dziećmi list z życzeniami świątecznymi a także postanowiliśmy dołączyć upominek, aby Pani Irena Tylman wiedziała, że o niej pamiętamy i doceniamy jej poświęcenie dla kraju.

„Kartka świąteczna dla Kombatanta”

Własnoręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe, to nasz forma podziękowania za poświęcenie i odwagę jaką wykazali się Kombatanci w czasach walki o wolną i niepodległą Polskę.

MIKOŁAJKI DLA MIKOŁAJA

WŁĄCZAMY SIĘ W AKCJĘ POMOCY DLA MIKOŁAJA

29 FINAŁ WOŚP W NASZYM PRZEDSZKOLU

AKCJA STOWARZYSZENIA IM. GEN. BRYG. BOLESŁAWA NIECZUJA- OSTROWSKIEGO KARTKI ŚWIĄTECZNE DLA KOMBATANTÓW