• INNE

• 03 grudnia 2020r. odwiedzili nasze przedszkole Żołnierze 4 Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, którzy  chcieli opowiedzieć przedszkolakom o swoich działaniach, min. jak każdego dnia wspierają służby medyczne, kombatantów i seniorów w czasie epidemii.

Dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w listopadzie 2020r. w konkursie plastycznym na temat "Żołnierze 4 W-M BOT vs. COVID-19" mającym na celu  szerzenie informacji o działaniach żołnierzy Wojska Polskiego w czasie pandemii koronawirusa.

Grupa III odwiedziła SP8, gdzie wzięła udział w zajęciach bibliotecznych . Pani bibliotekarka opowiedziała dzieciom o swojej pracy, o bibliotece i zasadach jej funkcjonowania.

Dzieci z grupy III wzięły udział w zabawie dla dzieci przedszkolnych  przez SP 8 "W karnawałowym nastroju", podczas której było do wykonania wiele zadań o tematyce zimowej i związanej z karnawałem. Dzieci z różnych przedszkoli integrowały się podczas wspólnej zabawy z balonami.

Dnia 8.02. 2018 r. dzieci z grupy III na zaproszenie Dyrekcji i Grona Pedagogicznego SP nr 8 wzięły udział w warsztatach pt. „Karnawału czas...”. Przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach plastycznych oraz muzycznych.Zajęcia przebiegały w miłej i serdecznej atmosferze. Na koniec spotkania każde dziecko otrzymało upominek - maskę karnawałową oraz pamiątkowy dyplom.