• OGRÓD KREATYWNY ZIELONE PŁUCA ZAWODZIA

W naszym przedszkolu odbyło się uroczyste otwarcie ogrodu kreatywnego „Zielone płuca Zawodzia”. W ogrodzie przedszkolnym powstała m.in. strefa dydaktyczna, sensoryczna, zabaw kreatywnych oraz ścieżka sprawnościowa.

Przed oficjalnym przecięciem wstęgi krótką historię powstawania ogrodu przedstawiła dyrektor przedszkola Ewa Zyzek, kierując jednocześnie słowa podziękowania do osób
          i instytucji zaangażowanych w realizację tego przedsięwzięcia. Przecięcia wstęgi dokonały pani Wiesława Kamińska, kierownik Centrum Edukacji Ekologicznej wraz z dyrektor Przedszkola.
           Tuż po oficjalnym otwarciu przybyli goście mieli okazję obejrzeć zmiany, jakie zaszły w ogrodzie przedszkolnym, gdzie m.in. powstała strefa dydaktyczna, sensoryczna, zabaw kreatywnych oraz ścieżka sprawnościowa.